0
0.00 Czk


31.1.14
V minulých dnech jsme opět naskladnili oblíbené krajkové deštníky, nové pompadůrky, štrasové sady..Vše skladem!

26.11.13
V těchto dnech opět naskladněny oblíbené svatební a společenské kabelky, růžičky na skřipečku v champagne barvě a nově také v krásné fialové barvě, vystřelovací konfety v tubě...

11.10.13
Vážení zákazníci, mimo výroby a prodeje svatebních doplňků a dekorací se také zabýváme výrobou kvalitních kojeneckých zavinovaček, hracích a válecích dek, kapsářů pro děti do školky, velkých kapsářů na zeď a za postel...Vyrábíme pouze z kvalitních bavlněných látek, které ani po vyprání nemění svůj vzhled (nežmolkují, neblednou..), tyto výrobky šijeme také na zakázku, můžete si tedy vybrat materiál a zvolit jiné rozměry. Nově si tyto výrobky můžete zakoupit i zde na našem eshopu, nebo na www.obchodacekshop.cz kde nabízíme výhradně tyto výrobky a jako doplňkové zboží nejrůznější dárkové předměty.

13.4.13
Každý týden přidáváme velké množství nového zboží. Tento týden byli přidány nové polštářky pod snubní prstýnky, plastové kolíčky, dřevěné kolíčky, přísavky, mašle na auta, nové druhy zdobených cylindrů na auta, berušky, lucerny...I nadále se můžete těšit na nové zboží.

9.2.13
Vážení zákazníci,
protože si velice vážíme vašich nákupů, připravili jsme pro vás novinku. Každý týden vybereme minimálně čtyři výrobky na které bude po dobu jednoho týdne 15% sleva!

© Vyrobeno My Eshop